Trening Kettlebell - 80zł

 

 

Niesamowicie skuteczny i wydajny trening Ketlami Może być u Ciebie , może być na świeżym powietrzu.

 

ZAPEWNIAMY WŁASNE KETTLE, NIE POTRZEBA NIC WIĘCEJ TYLKO TWOICH CHĘCI !!!

Wszystkich, którzy chcą spróbować czegoś nowego, zapraszam na trening... rosyjskimi kulami armatnimi.

Ketle ­ bo o nich mowa ­ były znane już kilkaset lat temu. Teraz znowu świecą triumfy popularności. A to dlatego, że te niewielkie, żeliwne odważniki mogą zastąpić praktycznie całą siłownię. Nie potrzebujesz już niczego więcej (poza profesjonalnym trenerem), by zbudować mieśnie, pozbyć się tłuszczu, poprawić ogólną sprawność, wytrzymałość i gibkość.

 

Czym różni się trening ketlami od tradycyjnych ćwiczeń ze sztangą czy hantlami? Przede wszystkim, jest on o wiele bardziej dynamiczny, a więc też ciekawszy. Wymaga koncentracji, balansu i koordynacji, oraz zaangażowania dużej ilości mięśni całego ciała. A im więcej mięśni pracuje, tym więcej kalorii spalamy.

 

Podstawowym ćwiczeniem jest wymach (swing), który polega na podniesieniu kuli z ziemi i wypchnięciu jej do góry. Choć kettle trzymamy w rękach, to cała siła generowana jest przez biodra, nogi, pośladki. Nie są to ćwiczenia typowo kulturystyczne, gdzie pracujemy nad konkretnym mięśniem. Dzięki odważnikom poprawiamy wydolność sercowo-­naczyniową, budujemy smukłą i atletyczną sylwetkę.

 

Skuteczność ketli potwierdzono doświadczalnie. W Rosji sprawdzili, że żołnierze dzięki treningom z ketlami byli szybsi od tych, którzy wyłącznie biegali. Także strongmeni, trenujący z ważącymi setki kilogramów sztangami, mogą poprawić wyniki, korzystając z ketli ważących tylko 24 kg. A to nie obciąża tak aparatu stawowego.

 

Choć "podrzucanie" żeliwnej kulki wydaje się być proste, wcale takie nie jest. Bardzo ważna jest prawidłowa technika ćwiczeń i precyzja ruchów. W przeciwnym razie możemy nabawić się poważnej kontuzji.

 

Niedoświadczonym ćwiczącym zdarza się uszkodzić staw ramieniowy, bo ćwiczenia z kulami polegają przede wszystkim na unoszeniu i wymachach. Równie ważny jest prawidłowy dobór ciężaru odważnika do swojej wagi.

 

Wystarczy ćwiczyć 30­-40 minut dziennie, po trzy razy w tygodniu, aby zobaczyć efekty.

To idealne rozwiązanie dla osób, które nie mają dużo wolnego czasu.

Jeśli marzysz o pięknej sylwetce, zadzwoń i umów się ze mną.

Trening może odbyć się na siłowni lub ­ jeśli krępuje cię zbyt liczne towarzystwo ­ u ciebie w domu. Wystarczy kawałek wolnej przestrzeni.

 

JEŚLI JEST ŁADNA POGODA MOŻEMY TRENING PRZEPROWADZIĆ NA ŚWIEŻYM POWIETRZU!!!

 

ZAPEWNIAMY WŁASNE KETTLE, NIE POTRZEBA NIC WIĘCEJ TYLKO TWOICH CHĘCI !!!

 

EKONOMICZNE ROZWIĄZANIE ­ ODPADA KOSZT PŁACENIA KARNETU/WEJŚCIA DO KLUBU !

 

Jeśli więc nie masz czasu dojeżdżać do klubu, krępujesz się cwiczyć wśród obcych osób, nie masz nikogo z kim mógłbyś trenować i kto mógłby Cię zmotywować ­ ta opcja jest idealna dla Ciebie.

Uwaga: przy regularnych treningach miesięczna opieka trenerska gratis !