Trening Kettlebell - 80zł

 

 

Niesamowicie skuteczny i wydajny trening Ketlami Może być u Ciebie , może być na świeżym powietrzu.

 

ZAPEWNIAMY WŁASNE KETTLE, NIE POTRZEBA NIC WIĘCEJ TYLKO TWOICH CHĘCI !!!

Wszystkich, którzy chcą spróbować czegoś nowego, zapraszam na trening... rosyjskimi kulami armatnimi.

Ketle ­ bo o nich mowa ­ były znane już kilkaset lat temu. Teraz znowu świecą triumfy popularności. A to dlatego, że te niewielkie, żeliwne odważniki mogą zastąpić praktycznie całą siłownię. Nie potrzebujesz już niczego więcej (poza profesjonalnym trenerem), by zbudować mieśnie, pozbyć się tłuszczu, poprawić ogólną sprawność, wytrzymałość i gibkość.

 

Czym różni się trening ketlami od tradycyjnych ćwiczeń ze sztangą czy hantlami? Przede wszystkim, jest on o wiele bardziej dynamiczny, a więc też ciekawszy. Wymaga koncentracji, balansu i koordynacji, oraz zaangażowania dużej ilości mięśni całego ciała. A im więcej mięśni pracuje, tym więcej kalorii spalamy.

 

Podstawowym ćwiczeniem jest wymach (swing), który polega na podniesieniu kuli z ziemi i wypchnięciu jej do góry. Choć kettle trzymamy w rękach, to cała siła generowana jest przez biodra, nogi, pośladki. Nie są to ćwiczenia typowo kulturystyczne, gdzie pracujemy nad konkretnym mięśniem. Dzięki odważnikom poprawiamy wydolność sercowo-­naczyniową, budujemy smukłą i atletyczną sylwetkę.

 

Skuteczność ketli potwierdzono doświadczalnie. W Rosji sprawdzili, że żołnierze dzięki treningom z ketlami byli szybsi od tych, którzy wyłącznie biegali. Także strongmeni, trenujący z ważącymi setki kilogramów sztangami, mogą poprawić wyniki, korzystając z ketli ważących tylko 24 kg. A to nie obciąża tak aparatu stawowego.

 

Choć "podrzucanie" żeliwnej kulki wydaje się być proste, wcale takie nie jest. Bardzo ważna jest prawidłowa technika ćwiczeń i precyzja ruchów. W przeciwnym razie możemy nabawić się poważnej kontuzji.

 

Niedoświadczonym ćwiczącym zdarza się uszkodzić staw ramieniowy, bo ćwiczenia z kulami polegają przede wszystkim na unoszeniu i wymachach. Równie ważny jest prawidłowy dobór ciężaru odważnika do swojej wagi.

 

Wystarczy ćwiczyć 30­-40 minut dziennie, po trzy razy w tygodniu, aby zobaczyć efekty.

To idealne rozwiązanie dla osób, które nie mają dużo wolnego czasu.

Jeśli marzysz o pięknej sylwetce, zadzwoń i umów się ze mną.

Trening może odbyć się na siłowni lub ­ jeśli krępuje cię zbyt liczne towarzystwo ­ u ciebie w domu. Wystarczy kawałek wolnej przestrzeni.

 

JEŚLI JEST ŁADNA POGODA MOŻEMY TRENING PRZEPROWADZIĆ NA ŚWIEŻYM POWIETRZU!!!

 

ZAPEWNIAMY WŁASNE KETTLE, NIE POTRZEBA NIC WIĘCEJ TYLKO TWOICH CHĘCI !!!

 

EKONOMICZNE ROZWIĄZANIE ­ ODPADA KOSZT PŁACENIA KARNETU/WEJŚCIA DO KLUBU !

 

Jeśli więc nie masz czasu dojeżdżać do klubu, krępujesz się cwiczyć wśród obcych osób, nie masz nikogo z kim mógłbyś trenować i kto mógłby Cię zmotywować ­ ta opcja jest idealna dla Ciebie.

Uwaga: przy regularnych treningach miesięczna opieka trenerska gratis !

Partnerzy:

  • Instagram
  • Facebook Classic
technologypng.png
skepng.png

Wypełnij formularz już teraz, a ja zaproponuje Ci najlepsze rozwiązanie !

Kilka słów  O MNIE

Dokładna oferta moich usług treningowych oraz dietetycznych.

Zobacz krok po kroku jak zmeniała się moja sylwetka.

PRAWIE 60KG MNIEJ!

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now