Trening w studio treningu - 80zł


Piękne wnętrza, pachnące nowością sprzęty i... ścisk jak w tramwaju. Znacie to? Modne kluby fitnes w których... szpilki się nie da wcisnąć. Czekasz i czekasz aż zwolni się ławeczka do wyciskania i szlag cię trafia, bo cały plan treningowy właśnie legł w gruzach. Zamiast szybko i sprawnie zrobić trening, tylko się denerwujesz, bo niepotrzebnie marnujesz masę cennego czasu.


O dyskrecji czy prywatności nie ma tu nawet mowy. A nie każdy lubi jak inni patrzą jak się poci, stęka, nie może sobie poradzić ze sztangą. Szczególnie panie są wyczulone na ciekawskie, krytyczne spojrzenia i wolałyby, aby nikt nie oglądał tego, co – w ich mniemaniu – stanowi mankament ich urody. Jeszcze nie tak dawno kluby fitness miały tę przewagę, że kupując karnet mogłeś liczyć na to, że trener rzuci fachowym okiem na to, czy poprawnie wykonujesz ćwiczenie. Ale to już nie te czasy. Musiałbyś opłacić trening personalny, aby ktoś czuwał nad twoimi postępami. Jeśli do tego doliczymy koszty karnetu, robi się spory wydatek.


Tego wsystkiego: hałasu, ścisku, czekania na swoją kolej, ciekawskich spojrzeń, uczucia zażenowania możesz uniknąć, decydując się na trening w moim studiu treningu personalnego na Białym Prądniku.

Niewielkie pomieszczenie zapewni ci pełną intymność. A ja całą swoją uwagę będę mógł skupić wyłącznie na Tobie.

 

  • Pełna swoboda i prywatność


Dla kogoś, kto dopiero zaczyna swoją przygodę ze sportem, wizyta w modnym fitness klubie może być sporym stresem.

Jesteśmy sami, pierwszy raz w nowym, nieznanym miejscu. Nie wiemy co, gdzie jest i co do czego służy i nawet nie bardzo mamy kogo o to zapytać. Czy najpierw spróbować na tej maszynie, czy na innej? Gdzie jest ławeczka do wyciskania, a gdzie wyciąg? Stoimy z błędnym wzrokiem, nie mając pojęcia, co właściwie ze sobą zrobić. Mamy już tylko ochotę uciec gdzie pieprz
rośnie i porzucić marzenia o pięknej sylwetce.


Koineczność przepychania się między spoconymi ciałami i walka o sprzęt, też nie ułatwiają sprawy. Nadodatek szczególnie panie krępują się, gdy czują, że ktoś na nie patrzy i ocenia. To zrozumiałe, że jeśli podejmujemy walkę ze swoimi niedoskonałościami nie mamy ochoty na to, by inni się nam przyglądali.
To tylko wzmaga kompleksy. W konsekwencji często jest tak, że nasza przygoda ze sportem kończy się, zanim zdążyła się na
dobre zacząć. Ale tego wszystkiego możemy uniknąć, decydując się na trening w moim studiu treningowym.

 

  • Studio treningowe 


Zapewniam pełną swobodę i prywatność. Nikt nie będzie się wam przyglądał, oceniał. Po kolei wprowadzę was w tajniki świata sportu, pokażę jakie ćwiczenia wykonywać, do czego służą poszczególne sprzęty. Całe studio będzie wyłącznie do waszej dyspozycji. Wasz trener personalny zadba, byście się czuli komfortowo.

Trening 1:1
Trening z trenerem personalnym jeden do jeden, to chyba najbardziej optymalna forma ćwiczenia, szczególnie wtedy, gdy dopiero zaczynamy nasze sportowe zmagania. Wybierając trening personalny ze mną możesz być pewny, że całą swoją uwagę skoncentruję wyłącznie na Tobie. Ani mnie, ani Ciebie nie będą rozpraszali inny ćwiczący, hałas i zgiełk. Dla ułożenia optymalnego treningu wszystko jest ważne: jaki miałeś dzień, jak twój organizm reaguje na zaserwowane mu ćwiczenia, co lubisz, co jadłeś.

A taką wiedzę będę mógł zdobyć trenując tylko z Tobą, bez innych podopiecznych, czy przypadkowych osób szwędających się dookoła, jak ma to miejsce w fitnessklubach.

 

Trening 1:1 jest idealny, bym mógł cię lepiej poznać, Twoje cele, preferencje. Również to, jakiego rodzaju treningu potrzebujesz, jaki rodzaj ćwiczeń będzie optymalny dla Twojej sylwetki. A to jest bardzo ważne, jeśli chcemy osiągnąć naprawdę dobre rezultaty.
Wielu osobom czas spędzony na siłowni po prostu się dłuży. Nudzą się, nie mają co ze sobą zrobić w przerwach między seriami. A przecież nie każdy ma z kim pójść na siłownię. Dlatego często po kilku treningach traci całą chęć i zapał. Podczas treningu jeden do jeden będę mógł cię odpowiednio zmotywować.  A w przerwach między seriami nie pozwolę ci się nudzić, umilając czas rozmową ;)

 

  • Bogato wyposażone w sprzęt


Moje studio treningowe znajduje się w Krakowie, na Prądniku Białym. Jest wystarczajaco duże, aby zmieściły się w nim wszystkie niezbędne do ćwiczeń sprzęty. Jest ławka do wyciskania, z bogatym zestawem obciążników. Są hantle, kettle, taśmy TRX. Tak więc w zupełności wystarczą one, aby wykonać pełnowartościowy, ogólnorozwojowy trening, jaki wykonalibyśmy na zwykłej siłowni.
 

Starałem się, aby wnętrze było przytulne, ściany są więc oklejone plakatami z kulturystami, co przywodzi trochę na myśl dawne, oldschoolowe siłownie. Jednak w przeciwieństwie do nich, u mnie jest czysto, schludnie i intymnie. A do tego klimatycznie. Na jednej ze ścian jest duże lustro, w którym możesz oglądać to, czy prawidłowo wykonujesz ćwiczenia. Mam wagę więc możesz się zważyć, i ocenić swoje postępy. A ponieważ jestem melomanem, mam bogatą kolekcję płyt i kaset, która umili nam trenig. Wiadomo, że nic tak nie zagrzewa do walki o lepszą sylwetkę, jak dobra nuta :)

  • Dowolna pora treningów i dobry dojazd


Wybierając trening w prywatnym studiu treningowym nic nas nie limituje. Ani pogoda za oknem. Ani pora dnia. Ponieważ studio znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie mojego miejsca zamieszkania jestem do waszej dyzpozycji zarówno wcześnie rano, jak i późnym popołudniem, czy wieczorem. Tak więc godziny treningów możemy dowolnie dopasować. Studio znajduje się na Prądniku Białym, blisko centrum. Jest tutaj dogodny dojazd niemal z każdej części miasta, zarówno komunikacją miejską, jak i własnym samochodem. Pod studiem znajduje się parking, nie ma więc problemu z tym, gdzie auto zostawić, co w Krakowie jest dziś rzadkością :)