Pakiet START - 250zł

Satysfakcja i efekty gwarantowane


Jeśli już się za coś bierzemy, róbmy to porządnie. Jeśli chcesz być sprawny, wysportowany, mieć piękne ciało, wchodzisz w to na sto procent, albo wcale. Tutaj nie ma miejsca na kompromisy. Koniec i kropka!


Ćwiczysz, i to zgodnie z planem, a nie od przypadku, do przypadku, trzymasz dietę, wspomagasz się odpowiednio dobranymi do Twoich potrzeb suplementami. Tylko w ten sposób można osiągnąć zadowalające efekty.
Wiem z doświadczenia, że nie da się zbudować wymarzonej sylwetki robiąc to na "pół gwizdka", mimochodem, przy okazji. To ciężka, wymagająca poświęceń i wyrzeczeń praca. A trener personalny jest właśnie po to, aby w tym pomóc. Ułatwić drogę na szczyt. I kiedy już go osiagniemy, nagrodą będzie nie tylko wymarzone ciało, ale też satysfakcja z siebie, z tego, że udało nam się przełamać bariery, własne słabości, lęki. A to jest warte największych wyrzeczeń.

 

 • Co oferuje pakiet start?

Oferuje kompleksowe podejście do zagadnienia budowy pięknej sylwetki. Mamy w nim zarówno dobór odpowiedniej diety i suplementów, jak też opiekę trenerską i dopasowany do potrzeb, możliwości i celów plan treningowy.
Grunt, to kompleksowe podejście. Samemu niełatwo odnieść sukces. W każdej dziedzinie życia, nie tylko w sporcie warto mieć kogoś, kto pomoże, doradzi, zmotywuje. Bo przecież każdemu zdarzają się gorsze chwile, momenty, gdy brakuje samozaparcia, wiary w siebie. Wtedy łatwo się poddać i zboczyć z obranej ścieżki.

 

Wiem, bo sam przeszedłem tę drogę parę lat temu. I dlatego potrafię zmotywować do wysiłku. Do walki. Do tego, by nie rezygnować z marzeń. Jako wykwalifikowany trener personalny i dietetyk z Krakowa oferuję swoją wiedzę, fachowe doradztwo zarówno w kwestii treningów, jak i dopasowanej do indywidualnych potrzeb diety. Bo tylko kompleksowe podejście da naprawdę szybkie i widoczne rezultaty. Nie zbudujesz kaloryfera na brzuchu, choćbyś nie wiem jak ostro ćwiczył, jeśli przy okazji będziesz się objadać i niezdrowo odżywiać. Nie uzyskasz smukłej tali, nawet jeśli będziesz się głodzić, ale nie zechce
ci się podjać najmniejszego wysiłku fizycznego. Taka jest prawda. Sam trening to za mało. Sama dieta to też za mało.


A kombo dieta plus trening? To też nie wystarczający pakiet, jeśli nie robimy tego pod nadzorem kogoś, kto się na tym zna. Doświadczone oko trenera personalnego wychwyci błędy, pomoże dobrać optymalny trening do możliwości twojego ciała, dopasuje dietę do twoich potrzeb, celów, stylu życia. Do tego wszystkiego warto też dobrać odpowiednie suplementy diety, które uchronią organizm przed utratą cennych mikroelementów, a także ułatwią nasze starania i wysiłek, jaki będziemy podejmować ciężko trenując.

 • Spersonalizowany plan treningowy


Każdy człowiek jest inny, co działa u jedych, u innych wcale nie musi przynosić identycznych rezultatów.

Nasz organizm to skomplikowna maszyna, którą trzeba dobrze poznać, by móc nią sterować. Co dla jednych jest zaledwie wejściem na Bryjarkę, dla innych może okazać się prawdziwym Everestem ;)

 

Każdy z nas startuje z innej pozycji wyjściowej jeśli chodzi o poziom wytrenowania, w innym tempie się regeneruje, ma inne schorzenia i ograniczenia, inne cele i priorytety. Dlatego tak ważne jest, by plan treningowy był dopasowany konkretnie do nas:

 • do naszego stylu życia,

 • budowy anatomicznej,

 • tego, co chcemy osiągnąć,

 • naszych możliwości,

 • częstotliwości z jaką chcemy ćwiczyć.

Jako doświadczony trener personalny zrobię taką rozpiskę planu treningowego, by wspólnymi siłami osiagnąć długofalowe rezultaty. Moje wieloletnie doświadczenie w branży, poparte licznymi szkoleniami i certyfikatami daje Państwu gwarancję pełnego bezpieczeństwa i zaangażowania. Możecie być pewni, że oddajecie się w dobre ręce. Indywidualny plan treningowy musi być na bieżąco aktualizowany, w zależności od czynionych postępów. Obciążenie musi być właściwie dobrane już na samym początku, a później systematycznie zwiększane. Bo, jak mówi przysłowie, kto stoi w miejscu, ten się cofa!


Przed rozpisaniem planu treningowego zawsze przeprowadzam dokładny wywiad, który pozwala mi poznać państwa organizm, to jak reaguje on na wysiłek, jakiego typu treningu mu potrzeba (siłowego, wydolnościowego, sprawnościowego), na co powinienem uważać (ewentualne schorzenia) dobierając ćwiczenia, od jakich ciężarów zacząć.

 • Dieta indywidualna i spersonalizowana

Dieta to pierwszy i najważniejszy krok na drodze w walce z otyłością. Ale również coś, dzięki czemupodbudujemy naszą samoocenę i poczujemy się dobrze we własnej skórze. Prawidłowe odżywianie i nie przekraczanie dzienego bilansu kalorcznego jest niezbędne, jeśli chcemy uzyskać wymarzoną sylwetkę. Tego się nie da zrobić "na oko". Musimy wiedzieć dokładnie czego i w jakich proporcjach dostarczać naszemu organizmowi, by nie odkładał nadmiaru w postaci tkanki tłuszczowej.

 

Za mała ilość jedzenia też wcale nie poprawi naszego wyglądu. W zależności od tego jaki prowadzimy tryb życia:

 

 • aktywny,

 • czy siedzący, j

 • aką wykonujemy pracę,

 • ile mamy lat,

 • jak szybką mamy przemianę materii i

 • budowę anatomiczną,

każdy z nas potrzebuje innej liczby kalorii. Można to precyzyjnie obliczyć. Ale nie jest to takie proste. Można zdecydować się na
dietę pudełkową. Ale nie jest to tanie. I wierzcie mi, bo przetestowałem różne diety pudełkowe – nigdy nie będą one tak smaczne jak to, co sami sobie przygotujemy w domu.


Jeśli zdecydujecie się na PAKIET START rozpiszę wam profesjonalny plan dietetyczny na odchudzanie. Albo plan dietetyczny na budowanie masy. Wszystko zależy od waszych celów.


Ponieważ jednak nie zawsze jesteśmy w stanie dostarczyć organizmowi niezbędnej ilości makroskładników, np. białka z pożywienia, warto wspomóc się suplementami diety. Podczas odchudzania tracimy witaminy, ważne dla zdowia minerały czy aminokwasy, które można w łatwy sposób uzupełnić. Dzięki suplementom odchudzanie staje się dużo prostrze, a wyniki ciężkich
treningów widać już po krótkim czasie. Decydując się na moją opiekę dietetyczną i plan jedzeniowy cały czas monitoruję wasze postępy oraz to, jak reaguje organizm na zaserwowaną mu dietę. I w razie konieczości reaguję, modyfikuję plan, by był on
optymalny.

 

 • Trening personalny


Wybierając PAKIET START dostajecie jeden trening personalny. Tak, żeby zobaczyć na czym to wszystko polega. Bo o ile "śpiewać każdy może", o tyle trenować już nie koniecznie ;) Niewłaściwie przeprowadzony trening może przynieść więcej szkód, niż korzyści. A wbrew pozorom "machanie sztangą" wcale nie jest takie łatwe na jakie wygląda. Aby nie zrobić sobie krzywdy trzeba dobrze znać budowę ciała, a przede wszystkim wiedzić, jak wykonywać dane ćwiczenie: jakie dobrać obciążenie,
jak prowadzić ruch, ile wykonać powtórzeń.


I w tym właśnie rola trenera personalnego, czyli moja.
Jeśli macie jakieś schorzenia, podpowiem jakie ćwiczenia dobrać, aby sobie dodatkowo nie zaszkodzić. Ważne jest też jaki cel chcecie osiagnąć. Czy ćwiczycie po to aby schudnąć? Czy pragniecie nabrać muskulatury? A może chodzi po prostu o osiągnięcie ogólnej sprawności fizycznej? Trenujecie inny sport i chcecie zwiększyć swoją wytrzymałość, albo siłę? Potrzebujecie być bardziej gibcy, bo jeżdzicie na snowboardzie, albo na nartach? Przygotowujecie się do triatlonu i musicie poprawić swoją kondycję?

Każdy z tych celów wymaga innego treningu. I kogoś, kto pokaże jak należy ćwiczyć.


Trening, aby był skuteczny, nie może też być monotonny. Rutyna to coś najgorszego, co może być. Mięśnie przyzywczajają się do danego rodzaju wysiłku, przestają na niego reagować i w rezultacie zamiast się rozwijać stoimy w miejscu. Osiągamy pewien pułap, który bardzo trudno przeskoczyć, jeśli trening jest wciąż ten sam. Dlatego zapewniam, że nie raz was zaskoczę. Proponuję ćwiczenia z obciążeniem, z ciężarem własnego ciała, z taśmami TRX, z ketlami. Nie tylko będziecie budować
wymarzoną sylwetkę, ale też poznacie wiele nowych, ciekawych rodzajów treningu.
Oszczędność czasu i pieniędzy


Wybierając PAKIET START zyskujecie oszczędność nie tylko czasu, ale też pieniędzy. Czasu, bo dostajecie wszystko od razu. Nie musicie sami głowić się nad wymyślaniem diety, produktów spożywczych, które można jeść, a których powinno się unikać, liczeniem makroskładników, zastanawiać się, czy nie przekraczacie dziennego zapotrzebowania kalorycznego.
 

Również plan treningowy ułożę za was: rozpiszę ćwiczenia, ilość powtórzeń, to, jak zwiększać ciężary, by sukcesywnie osiągać coraz lepsze wyniki, a jednocześnie się nie przetrenować. Na koniec dobiorę odpowiednie suplementy diety, które znacząco ułatwią osiągnięcie sukcesu, a także przyspieszą efkty, które będziecie mogli zobaczyć gołym okiem. Nic tak przecież nie motywuje jak sukces – namacalne efekty tego, że nasz wysiłek naprawdę się opłaca. Decydując się na cały pakiet moich usług oszczędzacie również pieniądze. Zatrzymacie w portfelu 50 zł, które wydalibyście zamawiając plan treningoewy i plan dietetyczny oraz trening osobno.