Kilka słów o mnie

 

Pierwszy raz na siłowni pojawiłem się w 1994 roku.

 

Trochę z nudów, pod wpływem kolegów, dla zabicia czasu, żeby nie być przysłowiowym przecinkiem, nabrać pewności siebie.

I od razu złapałem bakcyla. To były zupełnie inne czasy, kulturystyka, bycie fit, nie były wtedy w modzie – to był raczej sport dla wtajemniczonych, prawdziwych fanatyków "targania żelastwa".

 

Siłownie nie wyglądały jak dzisiejsze eleganckie kluby, z mnóstwem drogich maszyn. Najczęściej zakładano je w piwnicach, a do treningu musiała wystarczyć ławka, sztanga i parę hantli.

Mnie jednak ten klimat urzekł od pierwszej chwili. Siłowni zresztą jestem wierny do dziś. Rzecz jasna sam staż nie świadczy o moich kwalifikacjach do tego, by trenować innych.

 

O nich niech świadczą szkolenia, kursy i certyfikaty, jakie zdobyłem, a które przygotowują mnie do pracy trenera (zakładka).

Zachęcam tez do kliknięcia zakładki z moją przemianą – nie jestem z tych trenerów którzy wyglądają jakby diety na oczy nie widzieli – spaliłem 57kg (pozostałość po futbolu amerykańskim) – potrafiłem zmienić moje ciało – potrafię każde!

 

Abyście Państwo mieli mój pełny obraz dodam, że nie poprzestałem na rozwoju fizycznym: jestem absolwentem II LO im. Króla Jana III Sobieskiego, przez chwilę studiowałem Astronomię na Uniwersytecie Jagiellońskim, ukończyłem Informatykę na  Uniwersytecie Ekonomicznym oraz Politologię na Uniwersytecie Pedagogicznym.

 

Ekscytuje się sportem zarówno w teorii (jestem kibicem skoków narciarskich, piłki nożnej, formuły 1, tenisa, bilarda, sportów walki i wielu innych) jak i w praktyce (oprócz kulturystyki aktualnie trenuję MMA, tenis stołowy, darta wcześniej trochę karate, boksu, kickboxingu, muay thai, i futbolu amerykańskiego - w ten nawet grałem w pierwszej lidze). Ponadto moimi wielkimi pasjami są polityka i motoryzacja.

 

Niedawno zostałem tatą małej Karolinki.

Partnerzy:

  • Instagram
  • Facebook Classic
technologypng.png
skepng.png

Wypełnij formularz już teraz, a ja zaproponuje Ci najlepsze rozwiązanie !

Kilka słów  O MNIE

Dokładna oferta moich usług treningowych oraz dietetycznych.

Zobacz krok po kroku jak zmeniała się moja sylwetka.

PRAWIE 60KG MNIEJ!

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now