Poniżej możesz przeczytać opinie jakie otrzymałem od moich podopiecznych.

 

 

"Ogólnie jestem super zadowolony, fajne, racjonalne podejście do współpracy. Podobała mi się dieta fajnie spasowana i przede wszystkim podobały mi się ćwiczenia. Nie za dużo nie za mało a w sam raz. Idealnie mi to siadlo. Bardzo miłe było to że od czasu do czasu pisałeś jak tam leci i jak postępy  korzystne jest też połączenie tego wszystkiego z połączeniem doradztwa z suplementami. Przez to że kupowałem suple u Ciebie mogłem na miejscu skorzystać z Twojego doświadczenia i porad. Bardzo przydatne zwłaszcza dla początkującego. Zrobię sobie trochę przerwy a potem na pewno wrócę!"

 

Maciek

Kasia

"Przez długi czas nie mogłam wrócić do formy sprzed ciąży. Zaraz po porodzie waga stanęła na 59,9 kg i nie chciała drgnąć ani trochę. Największym problemem był brzuch oraz uda. Dodatkowo, ze względu na to, że karmiłam swoją małą nie mogłam zastosować rygorystycznej diety ani bardzo ciężkiego treningu. Witek wziął to wszystko pod uwagę i opracował zestaw odpowiedni dla mnie. I co? I już widzę pierwsze efekty! Mieszczę się w spodnie sprzed ciąży (choć jeszcze nie wszystkie), a waga zeszła do 56 kg! Do upragnionej sylwetki i wagi (52 kg) jeszcze trochę brakuje, ale już jest nieźle. Nie poddajemy się trenerze, walczymy dalej!"

 

Mateusz

"Dzięki diecie i treningowi od Witka poszło już około 8 kg w dol, natomiast mięśnia przybyło. 

Koszulki już za duże. Kompletuje nowe ciuchy ;)

Działam dalej bo jeszcze sporo tłuszczu na brzuchu.

Jestem zadowolony jak i z diety jak i podejścia trenera do sprawy to chyba jasne :) Polecam!"

 

Marcin

"Z Witkiem trenuję ponad miesiąc. Ten trening to jednocześnie moje pierwsze spotkanie z wolnymi ciężarami jak i dietą z prawdziwego zdarzenia. Wybrałem opcję całomiesięcznej, kompleksowej opieki trenerskiej i to strzał w 10. Na codzień nie mam zbyt wiele czasu aby modyfikować swoje ćwiczenia czy dopasowywać do nich dietę. Trenując wcześniej na własną rękę (przede wszystkim na urządzeniach), miałem też wiele wątpliwości m.in. Co do techniki wykonywania ćwiczeń. Teraz te problemy mam już za sobą. 

Witek przygotował dla mnie zarówno zestaw ćwiczeń, posiłków jak i suplementację. Poprzedził to spotkaniem, na którym dokładnie przegadaliśmy sposób w jaki ćwiczyłem do tej pory oraz intensywność ćwiczeń. Ustaliliśmy mój cel do osiągnięcia i dokładną "mapę drogową" jak do niego  dotrzeć – dla mnie to dodatkowa motywacja.

Już na pierwszym spotkaniu dowiedziałem się, że mogę pytać o wszystko, co do czego mam wątpliwości  i rzeczywiście uzyskałem wszystkie odpowiedzi  Co ciekawe Witek nie tylko powiedział mi co i jak mam robić ale też wyjaśnił dlaczego (wiesz, że każda, rzecz którą robisz ma konkretny cel – to ma sens).

Po pierwszych dwóch treningach Witek dokładnie dopytał jak mi poszło i zmodyfikował lekko ciężary. Niezyły chwyt marketingowy – pomyślałem, ale nie! Dokładna kontrola moich postępów i modyfikacja ćwiczeń to u niego reguła i coś świetnego dla tych, którzy mają czasem kryzysy czy słabszą motywację (nieźle się zdziwiłem, kiedy po wieczornym meczu w piłkę dostałem sms abym pamiętał o suplementacji – ekstra).

Nie ma co się rozpisywać, ale na koniec – przez miesiąc zrzuciłem trochę tłuszczu i dopakowałem, a moja sylwetka jest znacznie lepsza. Cisnę do wakacji! Pozdro!"

aneta.jpg

Bardzo dobra współpraca. Każdy trening jest profesjonalny na wysokim poziomie. Duzy zasób wiedzy na temat zdrowego odżywiania i diety. Każdy trening jest ciekawy i pełen energii.

 

Aneta

rafał.jpg

Bardzo lubię trenować z Witkiem.Daje ostry wycisk - a uwierzcie, nie każdemu udałoby się mnie zmotywować - ale, co ważniejsze, troszczy się o podopiecznego, jego bezpieczeństwo, dokładnie pokazuje jak wykonać ćwiczenia. A, że Witek, tak samo jak ja skończył studia politologiczne, trening nigdy się nie dłuży, zawsze można liczyć na interesującą rozmowę.

 

Rafał

sebixik.jpg

Z Wituńciem trenowałem podczas okresu przgotowawczego do sezonu 

piłkarskiego. Współpracę oceniam na bardzo dobrą - widać szeroki zakres wiedzy nie tylko z odżywiania, suplementacji czy treningu siłowego, ale również w wyspecjalizowanym treningu motoryczno-kondycyjnym.

Po okresie ok. 12 tyg. treningów - osiągnąłem swoją życiową formę - zarówno jeżeli chodzi o parametry wydlnościowe jaki i siłowe. "Efektem ubocznym" było również uzyskanie stosunkowo niski poziom tkanki tłuszczczowej i estetycznej, jak na piłkarza - sylwetki.

 

Sebastian