Trening Funkcjonalny - 80zł

 

Trening funkcjonalny – na przestrzeni kilku ostatnich lat jest on coraz bardziej doceniany zarówno przez trenerów, jak ich podopiecznych. Wywodzi się on z technik używanych w rehabilitacji.

 

Podczas treningu wykonujemy ruchy zbliżone do tych, które towarzyszą nam na co dzień. Trening funkcjonalny poprawia równowagę mięśni, korygując w ten sposób wady postawy.

 

Największym atutem takiego treningu jest brak przeciwwskazań do jego wykonywania, pod warunkiem że jest on monitorowany przez doświadczonego trenera. Trening funkcjonalny jest idealny dla początkujących, ale również dla osób zaawansowanych, którym zależy na poprawie komfortu życia. Trening funkcjonalny to alternatywa dla tych, którzy chcą poprawić swoją formę, ale nie są fanami ćwiczeń na siłowni. Polecam ten trening także Paniom po ciąży, i osobom z wadami postawy.

 

Posiadam własny sprzęt: odważniki kettlebells, tubing, taśmy elastyczne fitness, dużą piłkę, ab­roller, system podwieszany typu TRX,powerstick, stepper, wałek do automasażu. Tak duża ilość sprzętu pozwala na ułożenie urozmaiconego i wszechstronnego treningu, dopasowanego do Twoich indywidualnych celów i potrzeb, treningu angażującego mięśnie całego ciała ­ a dzięki temu spalającego dużo kalorii.

 

Jeśli więc nie masz czasu dojeżdżać do klubu, krępujesz się ćwiczyć wśród obcych osób, nie masz nikogo z kim mógłbyś trenować i kto mógłby Cię zmotywować ­ ta opcja jest idealna dla Ciebie.

Uwaga: przy regularnych treningach miesięczna opieka trenerska gratis !